Sign in to follow this  
Dany

[Cerere] DNS - RPG.WARS.RO

Recommended Posts

• Joc: SA:MP
  • Nume dorit: rpg.wars.ro
  • Număr de sloturi: 500
  • IP & port: 185.101.104.202:7777
  • Average: 40-70 players
  • Mod de joc: RPG
  • Contact deținător / deținători: SUKY discord: ŚUKY ➹ | suky.pw#5246
  • Numele firmei unde este găzduit: TakeHost
  • Link GameTracker: http://www.gametracker.rs/server_info/185.101.104.202:7777/
  • Contact Skype / Facebook : Discord: ŚUKY ➹ | suky.pw#5246

Bun, peiN hai sa clarificam cateva chestii. 

In primul rand vreau sa zic ca nu m-am gresit la nume, punand DNS RPG.WARS.RO chiar daca

deja este o categorie pentru acel server, vreau sa gandesti cat mai logic.

1. Server-ul lor are gamemode copiat ( B-PLAY ), scripteri nu au de unde sa aiba.

2. Server-ul lor are 100 slots, noi avem 500 slots.

3. Server-ul nostru este clasat in felul urmator pe GameTracker: 

Server rank
World rank: 85
The best rank: 85
The worst rank: 505
(se poate verifica)

4. Cred ca ai dori si tu un server cu playeri, uite-te ca si aici castigam noi.

Average number of players (last 12h): 242.29
Average number of players (last 24h): 165.79
(conform GameTracker) 

Daca ma respingi asta e, inseamna ca asa ti-e bine tie, insa poti schimba ceva 
daca vrei sa ramai cu server-ul ala care e clasat la sfarsitul top-ului treaba ta, 
eu am vrut sa fim impreuna cu WARS, deoarece imediat deschidem si server-ul RPG2 deoarece
avem aproape 100 jucatori seara, speram sa gandesti cat mai bine si sa alegeri decizia corecta.
Si, nu cred ca ti-ai intelege bine cu unul ca fondatorii aia care nu stiu nici macar ce e PAWNO.

- SUKY [suky.pw]

Nu ca ar fi treaba mea dar eu as alege acest sv ca dns Rpg. .. . .. deoarece are mai multi playeri decat celalalt server +50 ( celalalt are 0/100 ) in acest mod ar putea ajuta si comunitatea, dar este alegerea voastra, Think Smart.

Mane, la noi serverul e abea deschis ! Am vorbit deja cu youtuberi si despre promovari, noi am venit primii! Pana atunci plimba ursu

P:S:, vezi ca serverul tau e inca in fosta mea communitate ! Si scoate te rog botii de pe el, nu mai incerca sa minti lumea.

Edited by SNH02

Suky, termina-te odata-n plm, ca nu esti aici tu sef, daca ai NPC-uri pe server care ti le-a dat de pe sv de stunt.

Si suky, ai vazut wars la noi in nume, asa ca nu fi nesi, ok?, tu ai vrut sa pleci in d@y

1 hour ago, SNH02 said:

Mane, la noi serverul e abea deschis ! Am vorbit deja cu youtuberi si despre promovari, noi am venit primii! Pana atunci plimba ursu

P:S:, vezi ca serverul tau e inca in fosta mea communitate ! Si scoate te rog botii de pe el, nu mai incerca sa minti lumea.

Ce fosta comunitate omule? Aia-i comunitate? 

Ce boti am eu pe server omule? Ai vreo dovada ca sunt boti? Daca te vei uita atent vei vedea ca fiecare are factiune, si ping schimbator, apropo eu am ping 90-100 pe cand jucatorii pot avea si ping 20 si ping 40, deci din prima, ceea ce zici tu este fals, daca erau boti aveam ping-ul la fel ca ei, poti incerca sa vezi, asta e, vorbesti in necunostinta de cauza, apropo hai sa-ti mai zic ceva ca pe GameTracker observa IP-urile diferite dupa ping, daca vei face un server cu boti, la sfarsit-ul zilei nu va creste rank-ul chiar daca sunt jucatori  intr-un fel anume, vezi ca vorbesti prostii.

Apropo, la noi a facut si un live floow. si de aceea avem si mai multi playeri decat erau, pe cat timp la voi, sunteti doar niste saraci si va plangeti in tot coltul. 

Va rog, nu va mai faceti de ras.

Hai sa-ti mai zic ceva ca deja ma enervezi, eu sunt developer v4, si la mine pe server e un anti-cheat ce nu permite folosirea sa, poti incerca chiar tu 🙂

Si, daca chiar vrei sa o dam in rau, il poti intreba pe ph3nomz0r.

Edited by ŚUKY ➹ | suky.pw
  • Haha 1

Daca chiar vrei sa zici ca eu am boti, ce sunt cu jucatorii astia la tine pe server? 🙂 Ce e cu numele lor? 

1134317249_.JPG.f95181ea112aa43397acf94d94b7fa5f.JPG

Au fost bagati acum de un rival, asa ca nu nega 😉 la tine sunt toti npcuri inafara de admini si helperi 😉 asa ca nu nega, DNS-ul v-a ramane la noi RPG, du-te-n d@y

Si daca vezi ca un dns e luat, nu mai fa cerere pentru el ok? nu fi nesi.

1 minute ago, TaysoN. said:

Au fost bagati acum de un rival, asa ca nu nega 😉 la tine sunt toti npcuri inafara de admini si helperi 😉 asa ca nu nega, DNS-ul v-a ramane la noi RPG, du-te-n d@y

Vezi ca esti  si prost pe deasupra.

Fratele meu, nu ma faci pe mine chiar asa, sunt scripter.

1. Ala care cica e "rival" nu e chiar rival,  iti dovedesc si pe GameTracker cum au intrat toti aproape in aceleasi secunde.

2.  Nu au cum sa aiba nivel diferit doar daca e ceva .file server-side, ceea ce tu ai facut, cel mai probabil ai pus un file cu names si levels. 

Aaaaaaaa, da ba, adevarat, au fost adusi de "rival" ca boti, insa server-ul le-a dat level, ai de **** mea, esti prost? Script inovativ ce drq.

Ma lasi? Sau vrei sa zici ca ala de e rival a stat sa faca nivel la tine pe server cu nickname-urile alea, absurd.

Ba nene, auzi? DNS-ul a fost luat, nu mai fa atata haz de necaz, cum a zis si warning, primul venit primul servit, poti sa-ti iei drq server-ul si sa ti-l bagi in alta  comunitate , ok? nu ma doare pe mine ca tu esti scripter, daca ai vazut la mine in nume wars.ro, nu inseamna ca trebuie sa fii repede dupa mine, ok? Lasa arfele astea de pe tine si nu fi atat de nesimtit ca oricum din cauza la NPC-urile alea, care ti le-a dat ilussion, sau cum il mai chema pe cel de pe serverul stunt , singur ai testat si ai vazut ca merg, si avea si alt ping, asa ca nu fi atat de nesimtit , si mai presus ca toti lasa-ti arfele astea si cara=te de aici.

Cer T/C aici deja e chat

nu aceptati cererea la tristu asta, ar merge si un ban ca se da cine nu e

Respins T/C daca vrei alt dns faci alta cerere

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this