Jump to content
Sign in to follow this  
EzekeN

Propunere schimbare nume.

Recommended Posts

• Nume: EzekeN
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră?: Adăugarea unui subforum pentru schimbarea numelui, las imagine mai jos.
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?: Activitate față de Co-Administratori, iar membrii care sunt mai ”cu o bulină neagră”, atunci când vor să-și schimbe numele și totul, ca să-și ”scape de vechea identitate” să zicem, v-a trece înainte prin ochii co-administratorilor, dacă înțelegeți ce spun. Propunerea nu este una ce poate influența neapărat pozitiv sau negativ comunitatea, din privința mea ar ajuta oarecum, v-am spus mai sus. O să explic mai în detaliu dacă mi se cere, acum nu sunt la pc și nu prea tastez pe telefon.

prop.png

Edited by EzekeN

Sunt de acord să se impună și niste condiții pentru schimbarea numelui. Totuși, se poate adăuga și opțiunea pentru schimbarea member-title-ului.

TeamSpeak 3 Wars România - TS.WARS.RO

- Pentru asistență se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să îmi trimiți un PM sau să mă contactezi pe STEAM !

76561198330338732.pngAddFriend.png

Pro, pentru a evita spamul către Administratori/Co-Administratori cu mesaje de genul "Schimbă-mi și mie numele în..."

Super-Moderator Wars România / Co-Administrator TeamSpeak 

• Contact Steam - click aici!
  • Pentru probleme/răspuns rapid - PM pe forum
  • TeamSpeak - TS.WARS.RO

"Dacă vrei să cunoști un om cu adevărat, privește cum îi tratează pe cei inferiori, nu pe cei egali cu el."

7ktSO0F.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...